logo
Strona Główna / Aktualności /   aktualność nr 266 edit
2014-10-20 informacja prasowa

Filmowe Halloween!

W pełnometrażowym filmie "Scooby Doo! Frankenstrachy." dzielny pies wraz z przyjaciółmi odwiedzi nawiedzony zamek, a Tom i Jerry w "Jak uratować smoka" zaopiekują się małym smokiem.
"Scooby Doo! Frankenstrachy."

Scooby Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma szykują się na nową przygodę, która pojawia się wraz ze… spadkiem. Od swojego dalekiego wujka doktora Von Dinkensteina Velma otrzymuje w spadku przeklęty zamek położony w gdzieś w Transylwanii… znaczy się, w Pensylwanii.
Oczywiście cała Brygada Detektywów jest tą wiadomością bardzo ucieszona, ale ich radość nie trwa krótko. W drodze do Pensylwanii odwiedza ich duch, który ostrzega przyjaciół, że jeśli dotrą do zamku, to każdy z nich straci to co jest mu najdroższe. Ta przestroga tylko jeszcze bardziej mobilizuje Brygadę Detektywów do pracy.
Przyjaciele podejmują się rozwiązania kolejnej zagadki w swojej karierze jednocześnie próbując sobie radzić z kolejnymi groźbami ducha zamku i ich konsekwencjami. Czy Fred pogodzi się ze stratą wspaniałej furgonetki? Co stanie się z Daphne, kiedy ta straci swoją urodę? Jak poradzą sobie Scooby i Kudłaty z utratą apetytu? A co najważniejsze, jaki mroczny sekret skrywa rodzina Velmy?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym pełnometrażowym filmie o przygodach najsłynniejszego psa świata pt. „Scooby Doo! Frankenstrachy”.
Tom i Jerry: Jak uratować smoka?"

Nowa, fantastyczna przygoda Toma i Jerry rozpoczyna się w chwili, kiedy w ich ręce wpada tajemnicze, świecące jajo.
Niestety, ani kot ani mysz nie wiedzą, że zostało on skradzione potężnemu i potrafiącemu ziać ogniem smokowi. W niedługim czasie z jajka wykluwa się smoczuś, który uznaje Toma za swoją… mamę.
Kot postanawia stanąć na wysokości zadania i być dla swego podopiecznego jak najlepszym rodzicem, ale nie wie, że dziecka szuka już jego smocza mama. Zresztą nie tylko ona, bowiem schwytaniem smoczusia jest również zainteresowana zła wiedźma Dryzelda pragnąca wykorzystać go do swoich mrocznych celów.

Z pomocą potężnych sprzymierzeńców i zwierzęcych przyjaciół Tom i Jerry będą musieli pokonać wiele niebezpieczeństw aby oddać małego smoka jego matce. Czy ta przygoda skończy się szczęśliwie? Przekonajcie się oglądając film „Tom i Jerry. Jak uratować smoka” – najnowszy pełnometrażowy film animowany o przygodach sympatycznego futrzaka i jego małego (nie)przyjaciela. To znakomita rozrywka dla całej rodziny!