logo
Strona Główna / Aktualności /   aktualność nr 108 edit
2012-08-17 LS

Chorzowski Teatrzyk Ogródkowy zaprasza!

W każdą sobotę sierpnia ChTO zaprasza dzieci i rodziców na plenerowe spektakle teatralne, które odbywają się w zielonym otoczeniu chorzowskiej SZTYGARKI. Spektakle grane są "pod chmurką", a gdy pada w Magazynie Ciekłego Powietrza.

4, 11, 18, 25 sierpnia godz. 15, SZTYGARKA czyli ul. Piotra Skargi 34d w Chorzowie.

Na wszystkie spektakle dla dzieci i rodziców WSTĘP WOLNY!

Zdjęcie źródło: serwis www sztygarka.nazwa.pl

18 sierpnia godz. 15:00

Teatr: Gry i Ludzie "Koty trzy"

Koty trzy to wesoły i kolorowy spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to przedstawienie zobaczyć!
11 sierpnia godz. 15:00

Prym Art z Rudy Śląskiej "Koziołek Matołek i jego przygody"

To bajka muzyczna na motywach komiksu stworzonego przez Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza. W poszukiwaniu mitycznego Pacanowa nasz sympatyczny bohater krąży niemal po całym świecie, przeżywając fascynujące i pouczające przygody. Wraz z zabawnym koziołkiem zwiedzimy Azję, Czarny Ląd, Europę, Amerykę, m.in. zaklinając węże, walcząc samurajskim mieczem, tańcząc flamenco i rozwiązując słowne łamigłówki. Dobra zabawa i spora dawka humoru.
fragment spektaklu "Koziołek Matołek i jego przygody" Prym Art
4 sierpnia godz. 15:00

Teatr Cocktail (Kraków) "Kominiarczyk"

To sekwencja kilkunastu zdarzeń, pełnych ciepłego humoru i poezji, przedstawionych z wykorzystaniem pantomimy i form cyrkowo-tanecznych. Są tu scenki: „chodzenie po linie”, „latający balonik” oraz animacja lalkami, żonglowanie i chodzenie na szczudłach, jak również malowanie obrazków w trakcie spektaklu… i wiele innych niespodzianek.
fragment spektaklu "Kominiarczyk" Teatr Cocktail